Телефонуйте: +38 (097) 177-22-77+38 (050) 4-222-777

Зварювання ресор та інструментальної сталі

Особливим пунктом у зварювальних роботах виділяється зварювання високовуглецевих сталей. Не таємниця, що зварювання вуглецевих металів є одним із найскладніших видів зварювання. І це, у свою чергу, накладає певні вимоги — високий рівень майстерності, наявність професійного зварювального обладнання, відповідні витратні матеріали. Компанія «БУДМЕТ ПРО» володіє всім необхідним для якісного виконання такого виду робіт — зварювання ресор та зварювання інструментальних сталей.

Зварювання ресор — вигідно чи ні?

Ресори автомобіля є важливим елементом транспортного засобу. Вона виконана зі спеціальної ресорно-пружинної сталі і завдяки цьому приймає на себе основні навантаження під час проходження авто по нерівних дорогах.
На жаль, згодом ресора втрачає свої пружні властивості і виникає поступове руйнування металу — злами, тріщини, корозія. Якщо своєчасно не ремонтувати ресору, вона може вийти з ладу в самий неочікуваний момент.
Використовуючи новітнє обладнання та сучасні матеріали, зараз набагато вигідніше відремонтувати стару ресору, ніж купувати нову. І якщо зварювання ресори виконано якісно, то неможливо знайти їх принципову відмінність!
Зварювання та наступна за нею термообробка за експлуатаційними властивостями зовсім не поступається новим ресорним листам.

Що ми можемо вам запропонувати

Величезний досвід фахівців нашої компанії та використання найсучаснішого високотехнологічного обладнання дозволить виконати якісне професійне зварювання ресор будь-якої складності, у тому числі зварювання зламів ресор по центровому болту, зварювання кріплення ресор, а також зварювання “по драбинці”.
Всі ресорні листи проходять обов'язкову діагностику, за якої фахівці нашої компанії виявляють ступінь пошкодження металу. Ми гарантуємо відновлення повної функціональності ресори, тому що всі роботи ведуться за спеціальною технологією, розробленою провідними американськими та європейськими інститутами зварювання.
Зварювання ресор здійснюється в найкоротші терміни та відповідає високому стандарту якості.

Якісне зварювання ресор дозволить Вам скоротити період простою техніки та при цьому заощадити кошти. Адже придбання нових ресор найчастіше займає досить тривалий час і в кілька разів витратніше за ремонт ресор.

Ціни на зварювання ресор

Ціни на зварювальні роботи за ресорами заочно визначити важко. Тут грає величезну роль місце зварювання, розмір пошкоджень та багато інших факторів. Найбільш оптимальний варіант – це звернутися до наших консультантів.

Щоб дізнатись попередні ціни на зварювання або зробити замовлення даної послуги, зв'яжіться з нами за вказаним телефоном або оформіть замовлення прямо на сайті.

Фотоприклади зварювання ресор

ЗАМОВИТИ ЗВАРЮВАННЯ РЕССОР АБО ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ СТАЛІ В КИЄВІ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 (097) 177-22-77

Фахівці нашої компанії оперативно та якісно виконають зварювання ресор, інструментальних та різних високовуглецевих сталей.