Телефонуйте: +38 (097) 177-22-77+38 (050) 4-222-777

Зварювання нержавіючої сталі

Довірте зварювальні роботи досвідченим майстрам!
Ми доведемо свою професійність не на словах, а на ділі. Наша компанія виконує зварювальні роботи у Києві та Київській області. Ми надаємо послуги з виготовлення та розкрою листового металу та металоконструкцій різного ступеня складності, використовуючи плазмове та лазерне різання, а також аргонову та дугову види зварювальних з'єднань. Наш персонал — це досвідчені майстри, що гарантують високу якість і надійність робіт.

Способи зварювання нержавіючої сталі

З'єднання нержавіючої сталі за допомогою зварювання залежить від багатьох параметрів, оскільки цей метал відносять до високолегованих сталей, що не піддаються корозії. До складу нержавіючого металу входить основний легуючий елемент хрому з вмістом від 12% до 20%, а також інші елементи (титан, нікель, марганець та інші), які збільшують стійкість металу до корозії. У зв'язку з цим зварювання нержавіючої сталі має свої відмінності та особливості.

Основним фактором, що визначає здатність нержавіючої сталі утворювати зварні з'єднання з такими ж механічними властивостями, як і сама нержавіюча сталь, є її зварюваність. Зварювання нержавіючої сталі може проводитися різними методами, але ми використовуємо найефективніші з них:

Чому варто довірити зварювання нержавіючої сталі професіоналам

Наші майстри використовують новітні технології та обладнання для підвищення якості та міцності зварювальних з'єднань металів. При зварюванні нержавіючої сталі слід враховувати певні характеристики та особливості, що впливають на її зварюваність.

  1. При виборі невідповідного температурного режиму існує можливість втрати антикорозійних властивостей металу (міжкристалітна корозія). Це відбувається за температури вище 500 градусів. На місці зварювального з'єднання утворюється карбід хрому та заліза, які сприяють швидкому розтріскуванню та корозії металу. Щоб запобігти цьому, використовують різні методики. Одним із найпоширеніших варіантів є швидке зниження температури на місці зварювального шва (застосування мідних прокладок, обдування повітрям) з метою зменшити рівень втрати антикорозійних властивостей нержавіючої сталі. Якщо нержавіюча сталь відноситься до аустенітних хромонікелевих сталей, то можна охолоджувати зварювальний шов водою.
  2. При з'єднанні нержавіючих сталей зварювальним обладнанням потрібно зменшувати силу струму на 15-20%, на відміну зварювання інших металів. Це зумовлено теплопровідністю високолегованих сталей, яка майже вдвічі перевищує ті ж властивості низьковуглецевих металів.
  3. Деформація металу в процесі роботи: якщо немає достатнього простору між елементами зварювання з великою товщиною, то можливе утворення тріщин. Щоб запобігти цьому, потрібно враховувати товщину елементів.

Ціни на зварювальні роботи з нержавіючої сталі

Ціни на зварювання нержавіючої сталі залежать насамперед від рівня складності та задіяного під час роботи обладнання. У кожному конкретному випадку використовуються різні матеріали, спорядження та обладнання. В середньому, ціна на зварювання нержавіючої сталі знаходиться в межах 1000 грн. за погонний метр зварювання. Важливим моментом для формування вартості зварювальних робіт є також кількість матеріалу, обсяг робіт і терміни виконання зварювання. Більш точно дізнатися ціни на зварювання і проконсультуватися ви можете за нижченаведеною формою.

Зварювання нержавіючої сталі — наші переваги

Важливим етапом роботи з нержавійкою є підготовка сталі до зварювальних робіт. Деталі та їх кромки обробляються так само, як і елементи з низьковуглецевих металів: їх поверхні очищають із використанням металевої щітки, а потім промивають ацетоном або бензином (розчинником). Відмінністю є лише те, що потрібно передбачити зазор зварного стику, який забезпечує вільну усадку металу.
Основною перевагою нашої компанії є відповідальність та наявність кваліфікованого персоналу, який добре знає свою роботу. Довіряючи зварювальні роботи з нержавіючої сталі компанії «БУДМЕТ ПРО» (Київ), ви гарантовано залишитеся задоволені нашою співпрацею!

ЗАМОВИТИ ЗВАРЮВАННЯ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ В КИЄВІ +38 (097) 177-22-77

Будьте впевнені, ми зуміємо забезпечити міцність, якість та довговічність вашої конструкції! Телефонуйте — не чекайте!