Телефонуйте: +38 (097) 177-22-77+38 (050) 4-222-777

Стрічкова пила

 

Стрічкова пила по металу є стаціонарним обладнанням для фігурного розкрою і прямого різання металевих заготовок з нержавіючої сталі, заліза, алюмінію, міді. Також багатофункціональні стрічкопильні верстати застосовуються для розпилювання труб та інших прокатних виробів, тонкостінних/товстостінних деталей.

На масивному столі стрічкопильного верстата розташована рухома рама зі шківами, що обертаються, і робочим різальним полотном. У процесі розкрою металу рама опускається, а потім піднімається автоматично або вручну — залежно від типу різального верстата.

Продуктивність стрічкової пилки визначає її потужність. На сучасних високопродуктивних стрічкових пилах виконують розкрій металу та різання профільного металопрокату для подальшого використання в різних конструкціях, різання гранованого/круглого прутка для подальшої обробки на токарних верстатах.

Розкрій металу стрічковою пилкою

Стрічково-відрізний верстат — високоточне спецобладнання, яке застосовується для обробки фасонних профілів та труб, різання металів різного хімічного складу (конструкційних, нержавіючих кольорових металів, високоміцних чавунів, алюмінієвих, нікелевих сплавів).

Компанія «БУДМЕТ ПРО» виконує розкрій металу у Києві на стрічкопильному верстаті. Чистота та точність різу забезпечує якісну підготовку поверхонь під наступні зварювання та монтаж. Даний верстат - незамінне обладнання на виробництві завдяки економії дорогих матеріалів, простому обслуговуванню та надійності в експлуатації.

Стрічково-відрізний верстат функціонує в штучному режимі, фіксація заготовок виконується вручну спеціальними лещатами. Поворот пильної рами дозволяє відрізати матеріал під різними кутами з високою точністю. Подача рами в процесі розкрою металу здійснюється гідроприводом, що регулюється дроселем.

Переваги розкрою металевих заготовок стрічковою пилкою Мить 1-03 :

 • 01.

  Висока точність розпилу;

 • 02.

  Поворотно-поступальний перебіг робочої рами (гідравліка);

 • 03.

  Велика потужність різального інструмента;

 • 04.

  Надійна фіксація оброблюваних деталей;

 • 05.

  Різання під різними кутами;

 • 06.

  Швидке виконання операцій за короткий час;

 • 07.

  Мінімальна кількість виробничих відходів;

 • 08.

  Багатошвидкісний редуктор для ефективної обробки м'яких та особливо твердих металів;

 • 09.

  Вбудована система охолодження рідини.

ЩОБ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ РОЗКРОЮ МЕТАЛУ СТРІЧКОВОЮ ПИЛКОЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 (050) 4-222-777

Розкрій металу на стрічкопильному верстаті в компанії БУДМЕТ ПРО

На високотехнологічному обладнанні наші фахівці якісно та оперативно виконають різання металопрокату за кресленнями замовника. У виробництві ми використовуємо спеціальне металообробне обладнання — стрічково-відрізні верстати. Вартість різання залежить від обсягу робіт і матеріалу, що розпилюється.

Розкрій металу стрічковою пилкою — високоефективний спосіб обробки металевих заготовок, який кардинально відрізняється від традиційних технологій. Оцініть переваги різання металу на стрічкопильному верстаті і Ви. Звертайтесь за послугами до компанії «БУДМЕТ ПРО», ми в найкоротші терміни виконаємо розкрій металу у Києві.

Залишіть заявку, ми зв’яжемося з Вами