Телефонуйте: +38 (097) 177-22-77+38 (050) 4-222-777

Плазмове різання металу

Плазмове різання — вид обробки металу, при якому в якості ріжучого інструменту замість різального елементу використовується струмінь плазми.

Між електродом та соплом апарату, чи між електродом і металом, що розрізається, запалюється електрична дуга. У сопло подається газ під тиском у кілька атмосфер, що перетворюється електричною дугою на струмінь плазми з температурою вид 5000 до 30000 градусів і швидкістю потоку від 500 до 1500 м/с.
Плазмове різання дозволяє робити розкрій листового металу товщиною до 200 мм. Початкове запалювання дуги виконується високовольтним імпульсом або коротким замиканням між форсункою і металом, що розрізається. Форсунки охолоджуються потоком газу (повітряне охолодження) або рідинним охолодженням.

Переваги плазмового різання :

 • 01.

  Швидкість різання

  При плазмовій різці швидкість різання металу малих і середніх товщин у кілька разів вище швидкості газополумяної різки.

 • 02.

  Немає теплової деформації

  Плазмове різання, завдяки незначному локальному нагріванню заготовки, що розрізається, виключає теплову деформацію металу.

 • 03.

  Висока якість

  Плазмова різка забезпечує високу якість і чистоту розкрою металу.

Наші переваги

 • Можливість розкрою листів металу 2,5х6м

   

 • Термін виконання невеликого замовлення - 1 день

   

 • Доставка готового товару покупцю

   

 • Розробка креслень для замовника

   

 • Свій лист в наявності

   

 • Працюємо без вихідних

   

Для того, щоб замовити послугу плазмового різання телефонуйте: +38 (050) 4-222-777

Можливості:

 • Обробляється багато видів сталі

  — чорні, нержавіючі, кольорові, тугоплавкі сплави тощо.

 • Фігурна різка металу

  — можливе складне фігурне різання металевих листів

 • Відсутність обмежень

  — відсутність обмежень за геометричною формою

Завдяки величезному досвіду наших фахівців та сучасному обладнанню — ми можемо заощадити вам час і матеріал, а також забезпечити доступні ціни на плазмове різання. Обладнання нашої компанії дозволяє виконувати якісне плазмове різання листового металу товщиною від 1 до 200 мм й розміром 2,5 на 6 метрів. На високотехнологічному спеціалізованому обладнанні з ЦПК, ми виконуємо різку як чорного, так і нержавіючого металу.

Плазмове різання металу – це один з найефективніших на сьогоднішній день термічних способів різання листового заліза, який відрізняється перш за все високою точністю та якістю обробки. Різання листового металу, при такому способі, протікає швидко та відповідає високим стандартам якості.

Плазмова різка металу є дуже затребуваною послугою в сучасному будівництві з використанням металоконструкцій. Оскільки цей вид різання дає можливість суттєво заощадити на виробництві металоконструкцій та в машинобудуванні, в порівнянні з іншими видами розкрою (рубка на гільйотині, газокисневе різання, різання гидроабразивом, фрезерування після ручного газового різання) і в той же час отримувати вироби з чудовою точністю не потребуючими подальшої обробки (підгонки), що суттєво знижує час і відповідно витрати при подальшому складанні різних вузлів конструкцій та механізмів. Відсутність обмежень за геометричною формою дозволяє використовувати цей вид обробки металу при виготовлені резноманітних дизайнерських декорів у різних сферах, отже, готовий продукт, який Ви хочете отримати може бути як звичайної геометричної фігури, так і найхитро мудрішим вензелем.

Для того, щоб скористатися послугою чи дізнатися точні ціни на плазмове різання, зв’яжіться з нами за телефоном або через форму замовлення.
Фахівці компанії “БУДМЕТ ПРО” у стислі терміни зроблять Ваше замовлення, якщо треба виконають креслення за вашими словами та ескізами, адаптують вашу інформацію (файл dxf) для подальшого використання нашим роботом, мінімізують відходи при різанні.

Ціни на плазмове різання металу

Товщина металу, мм Вартість різання, грн./м/п Вартість пробивання (входу), грн.
1-2 12 2,5
3-5 18 3,5
6,7 20 4,5
8,9 23 6
10 30 7
12-14 35 8
16-18 42 9
20-25 50 11
30 72 23
40 90 33
50 105 42
60 128 50
80 200 80
100 300 170
120 500 300
150 800 500

* ціни, наведені у таблиці, є ОРІЄНТОВНИМИ та застосовуються для зручності розрахунку вартості простих деталей, так як вартість послуг розкрою залежить від часу, необхідного для виготовлення деталі. Тобто чим важчий контур деталі й більше отворів, тим більше машинного часу необхідно для розкрою деталі. Збільшення тривалості процесу різання веде до подорожчання;
* вартість замовлення залежить від обсягу: чим більша кількість деталей, тим менша вартість за одиницю виробу;
* терміновість замовлення впливає на вартість (від +25% від вартості замовлення);
* мінімальна вартість замовлення заказу – 1500 грн. плюс метал для цього замовлення;
* ціни на порізку кольорового металу та нержавіючої сталі уточнюйте. Є можливість різання листа розміром 2,5х6 м;
* для швидкої й точної обробки і виготовлення замовлення необхідні коректні дані в кресленнях та технічних завданнях (відсутність сплайнів, розривів та накладень контурів, контур деталі в масштабі 1:1);
* вітаються креслення у форматах .dxf та .dwg (SolidWorks, Autodesk AutoCAD (Inventor), КОМПАС-3D) з контрольним розміром на контурі деталі, а також відповідні тим же деталям візуалізації у форматі .pdf;
* якщо потрібно, наші фахівці розроблять креслення з Ваших слів та по вашим ескізам, адаптують вашу інформацію для подальшого використання, вартість даної послуги обговорюється окремо.

Фотоприклади плазмового різання

Залишіть заявку, ми зв’яжемося з Вами