Телефонуйте: +38 (097) 177-22-77+38 (050) 4-222-777
Металоконструкції 4
Металоконструкції 1
Металоконструкції 9
Металоконструкції 8
Металоконструкції 6
Металоконструкції 5
Металоконструкції 3

Виробництво металоконструкцій

Жодне сучасне будівництво не обходиться без використання металоконструкцій. Їх застосовують як для зведення складних багаторівневих будівель, так і для найпростіших приміщень ангарного типу, що дозволяє скоротити терміни та вартість їх зведення, а також підвищити ефективність вкладення капіталу.

Виготовлення будівельних металоконструкцій Київ – один із основних видів діяльності компанії «БУДМЕТ ПРО». Завдяки безціному багаторічному досвіду роботи, а також використанню інноваційних технологій у виробництві, наша продукция відрізняється міцністю, стійкістю до дії корозії та зношування кріплень, тривалим терміном експлуатації. У виробничому процесі ми використовуємо лише якісні матеріали.
Ми виробляє металоконструкції для простих приміщень ангарного типу та складних багаторівневих будівель, різні інженерні споруди. Але цим сфера нашої діяльності не закінчується. Ми приділяємо достатньо уваги приватним клієнтам, малому та середньому бізнесу.

Останнім часом у приватному будівництві став дуже популярний стиль під назвою Лофт (Loft). Наша фірма вдало освоїла виробництво побутових металоконструкцій для цього напряму. У нас можна замовити металеві конструкції у стилі «ЛОФТ» як для барів та ресторанів, так і для приватного використання – для створення неповторного інтер'єру. Можливе виготовлення окремих елементів (стільців, столиків, сходів та перегородок), а також цілісного інтер'єру кухні, вітальні, спальні та екстер'єру будівлі.

Приклади виконаних робіт у стилі Лофт

This is ПИВБАР

Приймали безпосередню участь у будівництві ресторану на Троєщині популярної мережі, «This is ПИВБАР», ось одні з найвиднійших: лофт-перегородки в курильню, умивальник, стіни, а також підвісна барна полиця.

Лісопилка

Була спроектована, створена та встановлена кухня для пивбару «Лісопилка ». Завдання було непростим, тому що основною вимогою було, щоб будова нагадувала портові контейнери і була б нормального бюджету. Ви запитаєте, чому б не взяти готові портові контейнери і не переробити їх? Відповімо, що через певні фіксовані габарити контейнерів, жорсткість конструкції, а також їх ціни, це не зовсім вдала ідея, так як кухня всередині та зовні повинна бути охайною і зручною. Тому було прийнято рішення зробити металевий каркас, обшити і утеплити, що вийшло дуже непогано і з того часу пивоварня може не тільки напоїти, а й нагодувати.

БЦ «ФОРУМ»

До нас звернулася мережа бізнес-центрів «Форум». Потрібно було зробити і встановити якісь місця для куріння, щоб людям було куди вийти на перекур.
Ми вирішили їх проблему, встановивши на всіх їхніх бізнес-центрах конструкції з дахом, так звані «курильні».

Виробництво металоконструкцій Київ

При виробництві металоконструкцій ми використовуємо високотехнологічне обладнання провідних світових виробників. Так, при виготовленні всіляких косинок, сухарів і фланців використовуються верстати з цифровим програмним керуванням, технологічні можливості яких значно перевершують апарати під керуванням людини.
Сучасні системи 3D моделювання, що використовуються при розробці системної документації, дають можливість генерувати файли для роботи з високоточними верстатами з ЦПК. Це мінімізує помилки та відмінності між готовим виробом і конструкторською документацією.

Монтажні роботи

Монтаж металоконструкцій – швидкий, економний та практичний вид будівництва. Споруди, зварені з металу, за довговічністю не поступаються об’єктам із звичайних будматеріалів, а витрати на виробництво металевих конструкцій у кілька разів нижчі від вартості будівництва за іншими технологіями.

Монтаж металоконструкцій виконується у кілька етапів:

  • Транспортування (перевезення частин металевих конструкцій до місця будівництва);
  • Підготовчі роботи (збирання та додаткове посилення конструкції);
  • Монтажні роботи (стропування, встановлення та фіксацій металокнструкцій, зняття посилень).

Чому варто замовити вироблення металоконструкцій у нашої компанії?

Компанія «БУДМЕТ ПРО» виробляє металоконструкції на замовлення цільнозварні та збірно-розбірні. Якщо у вас є тільки схематичне креслення споруди - це не проблема. Ми розробляємо проекти згідно з побажаннями клієнтів.
Перевага нашої компаніі – вироблення металоконструкцій різного ступеня складності на власних виробничих потужностях. Це дає нам можливість контролювати кожний етап виробничого процесу, щоб клієнти були впевнені у якості готових металоконструкцій. Усі монтажні роботи виконують досвідчені фахівці «БУДМЕТ ПРО». Ми гарантуємо дотримання виробничо-технічних норм та стандартів.

Вартість виготовлення та монтажу металоконструкції Київ залежить від багатьох параметрів:

  1. Від призначення та виду конструкції з металу.
  2. Від габаритів виробу.
  3. Від індивідуальних вимог до процесу виробництва.

Тому точну вартість виготовлення металоконструкцій потрібно дізнаватись у наших менеджерів за телефоном:

ДІЗНАТИСЯ УМОВИ І ЦІНИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ +38 (050) 4-222-777

Наша компанія здійснює весь спектр послуг з виготовлення та подальшого монтажу металоконструкцій згідно з кресленнями замовника. Ми маємо все необхідне обладнання (різання, зварювання, згинання, свердління, фарбування), яке дозволяє виробляти металоконструкції широкого асортименту та високої якості. Наша продукція відповідає всім вимогам нормативних документів, які прийняті у сфері виробництва металоконструкцій. Наша гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука Вашого успіху. У роботі ми дотримуємось трьох основних принципів:

  • Ціна

  • Якість

  • Швидкість

Приклади виготовлення металоконструкцій

Залишіть заявку, ми зв’яжемося з Вами