Телефонуйте: +38 (097) 177-22-77+38 (050) 4-222-777

Лазерне різання металу

Переваги лазерного різання :

 • 01.

  Висока швидкість різання

 • 02.

  Немає обмежень за геометричною формою

 • 03.

  Можливість розкрою м’яких та легкодеформуючихся матеріалів

 • 04.

  Висока якість різання

У наш час динамічного розвитку науки й технологічного процесу стрімко розвиваються і способи металообробки. Один з них – лазерне різання металу.

Лазерне різання металу — ефективна технологія розкрою листових матеріалів із використанням лазера високої потужності. Сфокусоване випромінювання забезпечує концентрацію енергії в області різання, що дозволяє обробляти різні метали незалежно від їх теплофізичних властивостей. Промінь лазера локально нагріває поверхню металевої заготовки до високих температур, ділянка, що розрізається, плавиться, спалахує і випаровується. У результаті утворюються точні вузькі прорізи.

Наша компанія йде в ногу з часом і тому нами було придбано установку для надання послуг з лазерного розкрою листів з різних металів.
Компанія «БУДМЕТ ПРО» надає послуги лазерного різання за складними контурами плоских деталей. Розкрій матеріалу виконується на високопродуктивному обладнанні TRUMPF з точністю позиціонування лазерного маніпулятора до 0,1 мм. Ви можете вигідно замовити різання нержавіючих та вуглецевих сталей, а також алюмінієвих сплавов. Наші фахівці швидко та якісно виконають лазерне різання металу в Києві за доступною ціною.

Розкрій металу лазером

Використання високотехнологічного обладнання німецької фірми зі світовим ім’ям TRUMPF для лазерного розкрою металу дозволяє вирішувати будь-які виробничі завдання та втілювати найсміливіші дизайнерські ідеї. Завдяки вузькій зоні термічного впливу на листах металу залишається мінімальний припуск. Лазер не деформує поверхність заготовок, не лишає металевого нальоту та обвуглених зон на виробах. Лазерне різання металу Київ – сучасна технологія високоточного розкрою листової сталі, та алюмінієвих сплавів.

Ціни на лазерне різання металу

  Чорний метал, грн Нержавіючий метал, грн

Товщина, мм

Метр різу

Пробивка

Метр різу

Пробивка

0,5-1 7 1 13 2
1,5 9 1 15 2
2 10 1 20 2
3 13 2 30 3
4 17 2 50 5
5 22 3 80 8
6 28 5 130 13
8 40 10 200 20
10 50 20 280 30
12 80 30 400 50

* ціни, наведені у таблиці, є ОРІЄНТОВНИМИ та застосовуються для зручності розрахунку вартості простих деталей, так як вартість послуг лазерного розкрою залежить від часу, необхідного для виготовлення деталі. Тобто чим важкіше контур деталі й більше отворів, тим більше машинного часу необхідно для розкрою деталі. Збільшення тривалості процесу різання веде до подорожчання;
* вартість заказу залежить від обсягу: чим більша кількість деталей, тим менша вартість за одиницю виробу;
* терміновість замовлення впливає на вартість (від +25% від вартості замовлення);
* мінімальна вартість замовлення заказу – 1500 грн. плюс метал для цього замовлення;
* ціни на порізку кольорового металу та нержавіючої сталі уточнюйте. Є можливість різання листа розміром 2,5х6 м;
* для швидкої й точної обробки і виготовлення замовлення необхідні коректні дані в кресленнях та технічних завданнях (відсутність сплайнів, розривів та накладень контурів, контур деталі в масштабі 1:1);
* вітаються креслення у форматах .dxf та .dwg (SolidWorks, Autodesk AutoCAD (Inventor), КОМПАС-3D) з контрольним розміром на контурі деталі, а також відповідні тим же деталям візуалізації у форматі .pdf;
* якщо потрібно, наші фахівці розроблять креслення з Ваших слів та по вашим ескізам, адаптують вашу інформацію для подальшого використання, вартість даної послуги обговорюється окремо.

Переваги лазерного різання металу

Лазерне різання металу - Будмет, КиївДо основних переваг різання металу за допомогою лазера можна віднести:

У компанії «БУДМЕТ ПРО » ви можете замовити лазерне різання металу, плазмовий розкрій, зварювальні роботи з виїздом до клієнта, виготовлення та монтаж металоконструкцій.

Лазерне різання ЧПК має широкий спектр застосування, особливо при виготовленні металевих виробів з максимально високими вимогами до якості та геометричної форми. Також розкрій металу лазером застосовується у дизайні для створення ексклюзивних елементів декору.

Замовити лазерне різання металу у компанії «БУДМЕТ ПРО»

Ми якісно виробляємо гравірування, маркування та лазерний розкрій листового металу в мінімальний термін. Працюємо з одиничними та серійними замовленнями, за бажанням клієнта розробляємо креслення, складаємо карту розкрою металу. Виготовляємо деталі складних геометричних форм.

Керований комп’ютером сфокусований лазерний промінь дає можливість розрізати тверді сплави та матеріали, які легко деформуються. Для розкрою металів із різними теплофізичними властивостями використовуються різні типи газів у процесі лазерного різання.

Вартість лазерного розкрою індивідуальна для кожного конкретного випадку. Ціна лазерного різання залежить від довжини і товщини різу, габаритів та складності контурів металевої заготовки, обсягу замовлення. За детальною інформацією та цінами звертайтесь до менеджера компанії.

Залишіть заявку, ми зв’яжемося з Вами