Телефонуйте: +38 (097) 177-22-77+38 (050) 4-222-777

Аргонове зварювання

Аргонове зварювання — один з найбільш затребуваних видів зварювальних робіт на сьогоднішній день. Аргонне зварювання застосовують для з'єднання легованих сталей або коррозіоностійких металів. У зв'язку із застосуванням в якості середи газу аргону, в народі такий тип зварювальних робіт називають аргоновим зварюванням.

Технологія аргонового зварювання

Між електродом і деталлю, що зварюється, запалюється дуга. Найчастіше у роботі застосовується вольфрамовий електрод, оскільки він не плавиться навіть за високих температур. Залежно від товщини матеріалів, що зварюються, застосовуються вольфрамові стержні різного діаметру: зазвичай це стандартні розміри від 1,6 до 3,3 мм. Також не обійтися і без захисного газу, який має бути інертним, щоб не дозволяти металу взаємодіяти з повітрям.
Після включення зварювального апарату необхідно підігріти метал, над яким працюватимемо. Залежно від властивостей конкретного матеріалу та його товщини встановлюється оптимальний час для підігріву.
Після появи ванни розплавленого металу застосовують присадний пруток (його діаметр зазвичай становить 1,6-2,4 мм) і безпосередньо відбувається зварювання аргоном. Залежно від особливостей будови зварювального апарату підпалювання дуги здійснюється як контактним, так і безконтактним способом.

Переваги аргонового зварювання

 • Якість швів. Надійність визначається тим, що шви є одним цілим із виробом. Тому аргонне зварювання Київ набагато надійніше, наприклад, за спаювання.
 • Міцність та герметичність. Аргон допомагає продовжити термін експлуатації багатьох виробів з нержавіючої та легованої сталі, міді та алюмінію.
 • Контроль глибини проплавлення. Зварювання аргоном просто незамінне, якщо необхідно здійснити рівномірне проплавлення. Але її виконання досить складне: виконавець повинен добре володіти пальником і постійно подавати присадний матеріал до ділянки зварювання.
 • Економічність. Вартість аргонного зварювання значно менша, ніж ціна заміни деталі.

Деякі особливості

Якщо матеріал, що підлягає зварюванню, невеликої товщини, то зварювання можна проводити навіть не використовуючи посадковий дріт.
Зварювання аргоном, як уже згадувалося, дозволяє сформувати надійні шви та регулювати глибину зварювання. Тому її дуже зручно використовувати під час роботи з тонкостінним металом.
Зварювання алюмінію аргоном відбувається з використанням змінного струму. Так руйнується оксидна плівка. А інертний газ не дозволяє металу вступити у взаємодію з киснем. Якщо ж виріб з алюмінію має велику товщину, то можна використовувати напівавтоматичне зварювання з постійним струмом. Але в такий спосіб постраждає якість швів.

Компанія «Будмет ПРО» виконує такі види аргонового зварювання у Києві:

 • Аргонне зварювання алюмінію
 • Зварювання чавуну аргоном
 • Аргонне зварювання нержавіючої сталі
 • Зварювання інструментальних сталей

Чому варто звертатися до нас?

 • Ціни. Вартість виконання робіт у нас набагато менша, ніж у конкурентів.
 • Качество. Мы используем только качественные инструменты и имеем квалифицированных специалистов для выполнения работы по аргонной сварке любой сложности.Якість. Ми використовуємо тільки якісні інструменти та маємо кваліфікованих фахівців для виконання роботи з аргонового зварювання будь-якої складності.
 • Повага до клієнта. Незалежно від величини замовлення, ми завжди готові виконати його максимально оперативно та якісно.
 • Досвід роботи. Не перший рік роботи та наявність задоволених клієнтів говорить сама за себе.

Приклади аргонового зварювання